Sezon na spływy kajakowe 2018 rozpoczęty

Sezon na spływy kajakowe 2018 rozpoczęty

Już 1 maja 2018 wystartowaliśmy z naszymi kajakami nad Jezioro Żarnowieckie. Tam ustawiliśmy się blisko śluzy, która następnie wprowadzała nas do rzeki Piaśnica. Od samego rana organizowaliśmy spływ na dużej grupy zorganizowanej. I tak do wieczora. W przeciągu tego majówkowego dnia obsłużyliśmy kilka grup na kajaki. Byli zachwyceni wspaniałą pogodą, doświadczonym organizatorem kajaków, a zarazem ciekawą opcją na nurkowanie, z której pewni uczestnicy chętnie skorzystali.

Co zapewniamy naszym klientom podczas spływów kajakowych?

podczas spływu kajakowego Piaśnica, Dębki i Jezioro Żarnowieckie

Nasi klienci mogą być pewni, że wywiążemy się ze swojego zadania (zorganizowania spływu) w jak najlepszy sposób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a zarazem do pracy tej podchodzimy z prawdziwą pasją. Chętnie więc obsługujemy nowych klientów, którzy się do nas zgłaszają. Zapraszamy, a z przyjemnością przedstawimy Państwu najlepszy termin na spływ kajakowy Piaśnica, który prowadzi do miejscowości Dębki.

Trasa spływu kajakowego jest prosta, więc również rodzice razem z dziećmi są zapraszani na takie spływy. Wszyscy uczestnicy mogą jeszcze oczekiwań konkretnego szkolenia, które zapewnimy im przed samym spływem. Podpowiemy, jak korzystać z kajaków, jak nie doprowadzić do wywrotki, jak korzystać z wioseł. Takie wskazówki okazują się cenne dla każdej początkującej osoby.

W pobliżu spływu kajakowe Morze Bałtyckie i Jezioro Żarnowieckie

spływ kajakowy w pobliżu morza bałtyckiego i jeziora Żarnowickiego

Zapewniamy, że korzystając z naszych spływów kajakowych znajdują się Państwo w idealnym położeniu turystycznym. Dzieje się tak, ponieważ bardzo blisko położone jest Morze Bałtyckie z pięknymi plażami. Trasa spływu kończy się na jednej z najpiękniejszych plaż Dębki. Na niej można później wypoczywać i opalać się. Jeśli uczestnicy spływu chcą spędzić w takim miejscu cały dzień, to również mają taką sposobność. My zajmiemy się ich transportem dopiero pod wieczór bądź jest możliwość skorzystania z własnego transportu.

Ale to nie wszystko, ponieważ już na początku trasy spływu pojawia się przepiękne Jezioro Żarnowieckie. Jest także bogate w różne plaże, jak i ciekawe atrakcje nad wodą. Zapewne i tutaj będziemy mogli spędzić miło czas z bliskimi. Dobrze jest się nad tym zastanowić. Cisza, spokój, przyroda, a zarazem piękne zwierzęta. To wszystko możemy mieć zapewnione w jednym miejscu, więc warto byłoby z tego skorzystać.