Na kajaki od 1 maja do 31 września

Na kajaki od 1 maja do 31 września

Zorganizowanie spływu kajakowego samodzielnie mogłoby stanowić dla nas poważne wyzwanie, duże koszty i dodatkowe utrudnienia. Na szczęście istnieje biuro organizujące spływy kajakowe, które jest już pod tym względem dobrze przygotowane. Dzięki temu kajaki są również organizowane nad morzem, w rzece Piaśnica. Dzięki temu decydując się na taką formę wypoczynku, możemy jeszcze zaplanować wypoczynek nad Jeziorem Żarnowieckim oraz nad Morzem Bałtyckim. Te atrakcje przyrody stoją przed nami otworem, więc warto byłoby z nich skorzystać. Natomiast, w jakim czasie powinniśmy wybrać się na taki urlop bądź wypoczynek?!

Na kajaki majówka 2018

Okazuje się, że od 1 maja rozpoczyna się już bezchmurna i słoneczna pogoda, temperatura blisko 20 stopni, a nawet powyżej. Dzięki temu spędzenie czasu na kajakach okaże się dla nas bardzo przyjemne. Możemy się obawiać pewnych przelotnych deszczy, ale nie będą nam one już tak straszne. Dodatkowo już z dużym wyprzedzeniem możemy przyjrzeć się, jaka będzie pogoda w maju. Jeśli widzimy, że przez dłuższy czas jest bardzo słonecznie, to wtedy prawdopodobieństwo zmiany pogody jest o wiele niższe. W tym czasie powinniśmy więc zaplanować swoje spływy kajakowe.

Oto kilka przykładów, dlaczego spływy kajakowe od 1 maja są najlepsze:

spływy kajakowe od 1 maja 2018 zwierzęta widoczne podczas majowych kajaków 2018 dobra pogoda podczas spływu kajakowego 2018

piękny zachód słońca z kajaka dzieci podczas majówki na spływie kajakowym 2018

To kilka zdjęć, które przedstawiają, że pogoda, a zarazem wolne dni podczas majówki, są odpowiednim momentem na organizowanie takich wyjazdów turystycznych. Później dzięki nim będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o swoich bliskich krewnych i przyjaciół. Możliwe, że na taki spływ wybierzemy się z bliską nam osobą, na przykład partnerem / partnerką.

Jakie korzyści gwarantuje taki sport, jak kajakarstwo:

  • rozwija mięśnie
  • buduje dobrą sylwetkę
  • poprawia samopoczucie – zdrowie psychiczne i emocjonalne
  • buduje relacje

Tak wiele korzyści można uzyskać, jeśli tylko zaplanujemy sobie niedługo kajaki, na które wybierzemy się w odpowiedniej grupie. Wymaga to pewnej organizacji, ale na pewno sobie z nią poradzimy. W tym kierunku chętnie pomaga nasze biuro organizujące spływy kajakowe rzeką Piaśnica. Jeśli więc posiadają Państwo pewne pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Pomorze to miejsce, do którego wielokrotnie będziemy wracać, szczególnie jeśli poznamy piękną przyrodę, która tutaj występuje co roku.