Z kim na spływy kajakowe?

Myślimy o tym, aby aktywnie wypoczywać już od maja. Jest to przecież czas, kiedy pogoda nam na to pozwala, a nawet zachęca. Chcielibyśmy więc ten czas jak najlepiej wykorzystać. Natomiast za każdym razem przekonujemy się, że realizacja takich planów staje się łatwiejsza, jeśli mamy kogoś do pomocy. Jeśli więc chcielibyśmy skorzystać z takiej nadmorskiej atrakcji w Polsce, jak spływy kajakowe, to pomyślmy o tym, kto mógłby się z nami zabrać i z nich również skorzystać. Wtedy spojrzymy na swoich krewnych, przyjaciół i znajomych z szerszej perspektywy. Dokładnie ocenimy, kto posiada takie możliwości i będziemy starali się go zaprosić. Od kogo warto zacząć? Oto kilka naszych propozycji, na podstawie zdobytego doświadczenia i obsłużenia w ciągu każdego sezonu kilku tysięcy klientów.

Wspólne spływy z rodziną

spływy kajakowe z rodziną w roku 2018 w rzece Piaśnica i Dębki

Rodzina to najważniejsza komórka w społeczeństwie, którą powinniśmy pielęgnować. A na pewno takie wspólne przeżycia nad wodą będą mogły się do tego skutecznie przyczynić. Warto więc ustalić, kto z naszej rodziny może wybrać się na kajaki. Nie ma tutaj zbyt wielu ograniczeń. Wystarczy, aby osoba była zdrowa, wiek również nie ma znaczenia. Oczywiście dzieci powinny znajdować się pod opieką rodziców bądź opiekunów. Tutaj organizatorzy nie są odpowiedzialni za takie dzieci. Jeśli jednak rodzice czują już, że na przykład ich 2, 3 bądź 4 letnie dziecko może uczestniczyć z nimi w spływie kajakowym, to oczywiście my na to przystajemy. To sprawia, że z naszej oferty każdego roku korzysta szerokie grono rodzin wieloosobowych oraz tych mniejszych.

Dlaczego rodzina podczas spływu:

  • poprawia to relacje między członkami rodziny
  • zbliża do siebie
  • pozwala mieć wspólne przeżycia, które później chętnie wspominamy

Kto jeszcze mógłby uczestniczyć w spływie? Poniżej kolejna propozycja, z której również moglibyśmy skorzystać w najbliższym czasie.

Przyjaciele i znajomi na wspólne kajaki

spływy kajakowe i kajaki z przyjaciółmi

Miło jest nam spędzać czas z przyjaciółmi, którzy nas słuchają, rozumieją, a zarazem chętnie pomagają. Czemu więc nie wybrać się z nimi nad morze i tam wspólnie wypoczywać. Na pewno spływy kajakowe okażą się dla nas atrakcją, którą również będziemy wspominać przez długi czas. Co ważne, również te spływy pozwalają nam bliżej poznać pewnych przyjaciół. Jeśli więc w grupie naszych przyjaciół znajduje się również osoba, na której szczególnie nam zależy, to na spływie będziemy mogli miło z nią spędzić czas. Wystarczy tylko tak zorganizować te kajaki, aby w dwuosobowym kajaku pojawiła się ta cenna dla nas osoba i my. Jest to możliwe, skoro my planujemy taki spływ kajakowy.

Kto jeszcze na spływ kajakowy:

  1. pracownicy firmy – stanowi to skuteczną możliwość poprawienia stosunków między pracownikami w firmie, szczególnie między nowymi. Przyczynia się również do polecenia działalności, jej promowania w sieci, jak i wielu innych miejscach. Firma daje znać, że organizowanie pracownikom wolnego czasu ma dla niej ogromne znaczenie. Dzięki temu poszukiwanie kolejnych pracowników bądź klientów nie stanowi dla niej później problemu.
  2. nieznajomi – zdarza się, że na spływ kajakowy wybierzemy się w grupie osób, która nie jest nam znana. Wystarczy tylko, abyśmy mieli chęć na taki wypad z nieznajomymi, którzy posiadają taką samą pasję co my, czyli uwielbiają wodę, sport, a zarazem spływy i morze.

Rzeka Piaśnica i miejscowość Dębki to dwie wspaniałe miejsca, do których warto powracać. I nie samodzielnie, lecz z rodziną, przyjaciółmi bądź innymi osobami. Warto się o tym przekonać i to najlepiej każdego roku. Polecamy!

 

Podpowiada organizatorów spływów kajakowych Piaśnica

„Kajaki Piaśnica i Dębki – zapraszamy :)”